Czy uważasz, że Politechnika Łódzka jest uczelnią przyjazną niepełnosprawnym?
Mówiąca strona

Strona dostępna dla osób niewidomych i słabo widzących zgodnie ze standardami Konsorcjum W3C (World Wide Web Consortium, www.w3.org) i WAI (Web Accessibility Initiative, www.w3.org/WAI).

Polecamy

serwis poświęcony działalności PFRONu

 

 

 

 

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Łodzi - szkolenia

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Łodzi zaprasza do zapisywania się na ostatnie bezpłatne kursy i warsztaty z pierwszej edycji projektu! Szczególnie polecemy zaawansowane kursy informatyczne z Worda i Excela!

 

Przypominamy, iż z oferty szkoleń mogą skorzystać wszystkie osoby posiadające aktualne orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, pozostające bez zatrudnienia, w wieku 18-64 lat z województwa łódzkiego.

Aby zapisać się na szkolenie należy zarejestrować się w Centrum, poprzez wypełnienie ankiety rejestracyjnej w naszym biurze przy ul. Dowborczyków 30/34 w Łodzi, a następnie odbyć konsultację u doradcy zawodowego.

Szkolenie "Word- poziom średniozaawansowany"


Termin: - 18 luty- 05 marzec- 15:30-20:00

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą podnieść efektywność swojej pracy poprzez zastosowanie narzędzi programu MS Word do tworzenia profesjonalnych dokumentów tekstowych.


Szkolenie "Excel- poziom średniozaawansowany"

Termin: - 6-21 marca- 15:30-20:00

Szkolenie adresowane jest do osób, które korzystają z programu Excel i chcą zwiększyć swoje umiejętności w zakresie obsługi programu.


Warsztat "Aktywne poszukiwanie pracy"

Termin: 11-12 luty- 9:00-15:00

Jesteś osobą szukającą zatrudnienia? A może nie wiesz jak poruszać się na rynku pracy oraz jak przygotować się do rozmowy z potencjalnym pracodawcą?

Przyjdź na warsztat i zdobądź nowe umiejętności, które pomogą Ci znaleźć pracę.


Warsztat "Negocjacje i rozwiązywanie konfliktów"

Termin: 18-19 luty- 9:00-15:00

Chciałbyś zdobyć umiejętności negocjacji oraz dowiedzieć się jak pokojowo rozwiązywać spory i łagodzić konflikty?

Nasz warsztat pozwoli Ci rozwinąć umiejętności elastycznej reakcji na propozycję drugiej strony, postrzegania konfliktu jako motywacji do zmiany oraz rozwiązywania konfliktów w sposób pokojowy.

Seminarium " Praktyczne prawo"

Termin: 13 luty- 9:00-14:00

Nasze jednodniowe szkolenie to praktyczny poradnik o tym, jak radzić sobie w urzędzie i w sądzie. Seminarium skierowane jest szczególnie do osób niepełnosprawnych, które chcą dowiedzieć się jak rozwiązywać swoje problemy prawne oraz gdzie szukać bezpłatnej pomocy w tym zakresie.


Seminarium " Prawa osób niepełnosprawnych"

Termin: 21 luty- 9:00-14:00

Zdobądź odpowiednią wiedzę i bądź świadom swych praw! W trakcie naszego seminarium dowiesz się, jakie prawa Ci przysługują oraz jakich świadczeń mogą się domagać osoby niepełnosprawne oraz jakie podmioty powołane zostały do pomocy tej grupie osób.