Czy uważasz, że Politechnika Łódzka jest uczelnią przyjazną niepełnosprawnym?
Mówiąca strona

Strona dostępna dla osób niewidomych i słabo widzących zgodnie ze standardami Konsorcjum W3C (World Wide Web Consortium, www.w3.org) i WAI (Web Accessibility Initiative, www.w3.org/WAI).

Polecamy

serwis poświęcony działalności PFRONu

Oferta Pracy - BRAWO R.Biegański, K.Biegańska Sp.J.

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji do prężnie rozwijającej się firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników.

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny)
- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia lub studia podyplomowe z zakresu HR
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- dobra organizacja pracy
- chęć do pracy z ludźmi, bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Dodatkowe atuty kandydata:
- wiedza dotycząca warunków zatrudniania osób z niepełnosprawnością, regulacji prawnych w tym zakresie
- doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi

Zadania:
- Rekrutacja i koordynacja pracowników
- Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów
- Aktywne docieranie do kandydatów,
- Wsparcie nowo przyjętych pracowników
- Raportowanie do Przełożonego

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- dobre warunki pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres: cv@onwpracy.pl

(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Małgorzata Urbanowska
BRAWO
R.Biegański, K.Biegańska Sp.J.
ul. Piotrkowska 145, 90-434 Łódź
Specjalista ds. rekrutacji
Tel. 690 655 194