Czy uważasz, że Politechnika Łódzka jest uczelnią przyjazną niepełnosprawnym?
Mówiąca strona

Strona dostępna dla osób niewidomych i słabo widzących zgodnie ze standardami Konsorcjum W3C (World Wide Web Consortium, www.w3.org) i WAI (Web Accessibility Initiative, www.w3.org/WAI).

Polecamy

serwis poświęcony działalności PFRONu

Oferta Pracy - HR SOLO

Dla łódzkiej firmy zajmującej się projektowaniem i realizacją dekoracji okiennych poszukujemy kandydatów/Kandydatek na stanowisko

Projektant dekoracji okiennych – grafik

Miejsce pracy - Łódź

Cel stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie projektowała dekoracje okienne, tworzyła wizualizacje w programie graficznym oraz przygotowywała ekspozycje w salonie handlowym.

Zadania:

 projektowanie dekoracji okiennych oraz obsługa klienta w salonie handlowym

 udział w branżowych wydarzeniach handlowych (targi, wystawy)

 współpraca z działem realizacji-szwalnią

 realizacja oraz nadzór nad standardami ekspozycyjnymi w salonie handlowym

Wymagania:

zainteresowanie architekturą i aranżacją wnętrz, znajomość trendów

zdolności plastyczne oraz manualne

znajomość programów graficznych (PhotoShop, CADdecor lub inny )

umiejętność fotografowania i cyfrowej obróbki zdjęć

umiejętność ekspozycji towaru w salonie handlowym oraz oknach wystawowych

Pracodawca oferuje pracę w zespole profesjonalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz odpowiednie narzędzia do pracy.

Na aplikacje oczekujemy do dnia 31.08.2014 pod adresem cv@hrsolo.pl