Czy uważasz, że Politechnika Łódzka jest uczelnią przyjazną niepełnosprawnym?
Mówiąca strona

Strona dostępna dla osób niewidomych i słabo widzących zgodnie ze standardami Konsorcjum W3C (World Wide Web Consortium, www.w3.org) i WAI (Web Accessibility Initiative, www.w3.org/WAI).

Polecamy

serwis poświęcony działalności PFRONu

Oferta pracy na stanowisku: technik IT

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Zadania:

· diagnoza usterki

· naprawa notebooka

· testowanie sprzętu

· kontrola jakości po naprawie

Wymagania:

· umiejętność czytania schematów elektronicznych

· umiejętność lutowania

· wykształcenie średnie techniczne (mile widziane technik elektronik elektrotechnik)

· zdolności manualne

· znajomość zagadnień z zakresu elektroniki

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferta:

· umowa o pracę oraz stabilne zatrudnienie na pełen etat

· praca w systemie 1-zmianowym (9-17)

· praca w kompetentnym zespole

· dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i technologii

CV należy przesyłać adres: cv@hrsolo.pl do 30 października 2015.