Czy uważasz, że Politechnika Łódzka jest uczelnią przyjazną niepełnosprawnym?
Mówiąca strona

Strona dostępna dla osób niewidomych i słabo widzących zgodnie ze standardami Konsorcjum W3C (World Wide Web Consortium, www.w3.org) i WAI (Web Accessibility Initiative, www.w3.org/WAI).

Polecamy

serwis poświęcony działalności PFRONu

 

 

 

 

X Ogólnopolskie Spotkanie Studentów Niepełnosprawnych

Szanowni Państwo!

W imieniu Zrzeszeń Studentów Niepełnosprawnych czterech krakowskich uczelni, serdecznie zapraszamy na X Ogólnopolskie Spotkanie Studentów Niepełnosprawnych, które odbędzie się w Krakowie w dniach 5-8 lipca 2013 r.

Spotkania te organizowane są już w Krakowie po dziesiąty i mają na celu wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami z całej Polski, wspólne rozwiązywanie problemów przed jakimi stoją osoby niepełnosprawne na uczelni i poza nią, a także zintegrowanie społeczności studentów.
Głównym koordynatorem Spotkania jest Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a współpracują z nami Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego, Pedagogicznego i Politechniki Krakowskiej.
Tematyką tegorocznego Spotkania jest "Wizerunek Osób Niepełnosprawnych w różnych aspektach życia". Porozmawiamy o tym, jak postrzegane są osoby niepełnosprawne w społeczeństwie. Poruszymy problem zatrudnienia osób niepełnosprawnych, kampanie społeczne, wizerunek w mediach, a także funkcjonowanie w życiu codziennym.

Do uczestnictwa w Spotkaniu zapraszamy zarówno studentów z niepełnosprawnością, przedstawicieli samorządów studenckich, jak też studentów zainteresowanych tematyką niepełnosprawności.

Koszt uczestnictwa w Spotkaniu wynosi 480 zł (580 zł osoby pełnosprawne).
Organizatorzy zapewniają uczestnikom wyżywienie, zakwaterowanie, materiały dydaktyczne, a także atrakcje dodatkowe.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 18 czerwca 2013 i potwierdzane mailem zwrotnym (ossn2013@gmail.com).

Więcej informacji o Spotkaniu w załącznikach oraz na stronie http://www.zsn.agh.edu.pl/zsn/ossn/ i na Facebook'u facebook.com/OSSN.Krakow

Prosimy o rozesłanie informacji do studentów i samorządów studenckich.

Serdecznie zapraszamy!

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych AGH