Czy uważasz, że Politechnika Łódzka jest uczelnią przyjazną niepełnosprawnym?
Mówiąca strona

Strona dostępna dla osób niewidomych i słabo widzących zgodnie ze standardami Konsorcjum W3C (World Wide Web Consortium, www.w3.org) i WAI (Web Accessibility Initiative, www.w3.org/WAI).

Polecamy

serwis poświęcony działalności PFRONu

 

 

 

 

Ustroń 2009

Radość przepełnia mnie jak w wolny, cichy wieczór, popijając herbatę, przeglądam zdjęcia z tegorocznego wyjazdu do Ustronia.

Na początku miałem różne myśli: Kto tam będzie? A co będzie jak nikogo nie będę znał? Pewnie się tylko będzie siedziało w hotelu.. bo tacy są niepełnosprawni.. Pewnie będą same szkolenia bo Asia chce nam przekazywać swoją wiedzę.. Miałem naprawdę wielki dystans do tego wyjazdu, który z każdym dniem pobytu tam był wręcz nie do zauważenia.

Już w autobusie dało się odczuć przyjazna atmosferę, bardzo szybko złapałem nowe znajomości. Po dotarciu na miejsce… Szok!! Rewelacyjny hotel, dobrze wyposażone pokoje.. myślę, że wszyscy czuliśmy się szczególnie wyjątkowi. I się zaczęło…. :D Nie było chwili na nudę, nawet podczas posiłku potrafiliśmy się dobrze bawić. Czułem się wolny. Dzień nie był dla organizatorów… dzień był dla nas, dla każdego z nas. Nie był zaplanowany, samemu trzeba było go sobie zorganizować. Pogoda na szczęście sprzyjała, co pozwalało na dodatkowe atrakcje, które nie tylko mieliśmy w hotelu. Zwiedzanie miasta Ustroń, wyjazd do Hotelu Gołębiowskiego na odjazdowy Park Wodny, wycieczki piesze w góry(wcale nie takie niskie), wycieczki rowerowe do Wisły, spotkanie pierwszego stopnia z czekoladowym Adamem Małyszem, grill, wypady na piwo, na lody do miasta, do dyskoteki.. co tylko dusza zapragnie. A po takim dniu relaks na masującym fotelu bądź jaccuzzi lub sauna.. Do wyboru do koloru jak się mówi…Nie było czasu na sen, ale przyroda która otaczała hotel dodawała sił witalnych, że kawa nie była potrzebna.. bynajmniej mi ;]

Nie wierzyłem, że spędzę te 10 dni w tak świetnym towarzystwie. Z pewnością jak będzie taka możliwość wybiorę się za rok J

 

Kuba