Spotkanie podsumowujące w BON

15 grudnia 2022 odbyło się pierwsze po dwóch latach przerwy spotkanie podsumowujące w BON.

Wreszcie się udało! Wygląda na to, że wszyscy stęsknili się już za bezpośrednimi spotkaniami z drugim człowiekiem. Kiedy wysyłaliśmy zaproszenia na spotkanie podsumowujące w BON, spodziewaliśmy się, że zawita do nas wielu gości. Okazało się, że ich liczba przerosła nasze oczekiwania. Byliśmy jednak na to przygotowani i niezmiernie tym uszczęśliwieni.

15 grudnia 2022 budynek BON powitał w swoich progach blisko 40 gości. Głównym organizatorem wydarzenia była Rada Studentów z Niepełnosprawnością. Organizatorzy zgromadzili przy wspólnym wigilijnym stole grupę osób zaprzyjaźnionych oraz współpracujących z Radą i BON. Tego magicznego wieczoru pod naszą choinką spotkali się studenci, absolwenci, koordynatorzy ds. studentów z niepełnosprawnością na wydziałach i w Centrum Sportu oraz Centrum Językowym, nasi psychologowie i konsultanci oraz oczywiście zespół BON. Zaszczyciły nas także swoim udziałem w wydarzeniu władze uczelni: mieliśmy przyjemność gościć prof. dr hab. inż. Pawła Strumiłło, Prorektora ds. rozwoju.

Spotkanie zakończyło się wspólnym „rodzinnym” zdjęciem. Nie zabrakło także upominków od RSN.

Magia zadziałała i atmosfera była wyjątkowa.  Wszyscy zatrzymamy ciepłe wspomnienia z tego wieczoru w naszych sercach.

Dziękujemy, że do nas wpadliście!