Grafika z ludzikiem dobiegającym do mety
Chcesz znaleźć pracę po studiach, ale brakuje Ci szkoleń, które otworzą Ci drogę do twojej branży? Wysyłasz dziesiątki CV, ale nie dostajesz zaproszeń na rozmowę o pracę? Obawiasz się, że Twoje kompetencje i umiejętności nie są wystarczające, żeby poradzić sobie na rynku pracy? Aplikuj do projektu stowarzyszenia "Twoje Nowe Możliwości"
Papierowy trójwymiarowy obrazek przedstawiający hłopca na szczycie góry

Jesteś osobą z niepełnosprawnością?
Szukasz szansy na zawodowy rozwój?

Jeżeli tak, to zapraszamy Cię już 26 kwietnia o godz. 10.00 na kolejne spotkanie online z cyklu “Kariera na TAK!”

ręka odznaczająca okienka w formularzu
Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych zaprasza studentów do wzięcia udziału w ogólnopolskim i darmowym projekcie pt. „Absolwent – nastawiONy na pracę!”, którego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie wśród studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych z niepełnosprawnościami.